> NASLOVNICA

Otvorenje izložbenog projekta Prandau – Normann

Autor: Administrator , 19. 3. 2018.

Pozivamo vas na svečano otvorenje izložbenog projekta Prandau – Normann koji će se održati u srijedu, 22. ožujka, s početkom u 11.00 sati u Državnom arhivu u Osijeku, u 12.00 sati u Muzeju Slavonije, u 13.00 sati u Muzeju likovne umjetnosti.

Muzej likovnih umjetnosti u Osijeku, Državni arhiv u Osijeku, Muzej Slavonije i muzej u Valpovu najavljuju novi izložbeni projekt – Valpovački vlastelini, predstavljanjem vrijedne muzejske i arhivske građe obitelji Prandau-Normann pohranjenu u brojnim zbirkama kroz tematske cjeline: Likovna baština Prandau-Normann, Valpovački vlastelini Prandau – Normann – bibliofili, kolekcionari i donatori, Upravljanje vlastelinstvom, lovstvo, glazbena ostavština, svakodnevni život.