> NASLOVNICA

UČLANI SE U UDRUGU GEODETA

Autor: Administrator , 23. 4. 2018.

Udruga geodeta Osječko-baranjske županije na sjednici Izvršnog odbora, održanoj 19. travnja 2018. godine, donijela je odluku o pozivu za učlanjenje učenika koji pohađaju smjer geodetski tehničar.

Članstvo za sve učenike, studente i nezaposlene je besplatno!!!

Udruga dva puta godišnje organizira stručne skupove, predavanja i izlete na kojima se predstavljaju aktualne teme iz područja geodezije. Ideja je da se što više mladih uključi u Udrugu i na taj način im se približi struka, te da se ostvare kontakti s potencijalnim budućim poslodavcima.

Za članstvo u udruzi potrebno je na adresu elektroničke pošte udruga.geodeta@gmail.com poslati:

- ime i prezime

- OIB