POSREDOVANJE PRI ZAPOŠLJAVANJU REDOVITIH UČENIKA

Na temelju rješenja Ministarstva  rada i socijalne skrbi KLASA:UP/I-102-02/11-02/06, URBROJ: 526-08-02/-03/4-2 od 30. rujna 2011. godine Graditeljsko-geodetska škola Osijek obavlja poslove posredovanja pri zapošljavanju svojih redovitih učenika, isključivo tijekom zimskog, proljetnog i ljetnog odmora učenika.

Škole s područja Osječko-baranjske županije mogu s našom školom sklopiti Sporazum temeljem kojeg možemo posredovati pri zapošljavanju njihovih učenika (obrazac na dnu stranice)

Uz Sporazum učenici drugih škola dužni su dostaviti i potvrdu o statusu redovnog učenika i potvrdu o prijavi na obvezno zdravstveno osiguranje za slučaj ozljede na radu na tiskanici  T5.

UČLANITI SE MOGU ISKLJUČIVO REDOVITI UČENICI  S NAVRŠENIH 15 GODINA ŽIVOTA.

Prilikom učlanjenja potrebno je priložiti:

- pristupnicu za posredovanje u zapošljavanju (obrazac na dnu stranice)
- uputnicu koju popunjava poslodavac (obrazac na dnu stranice)
- otvoren žiro račun na ime učenika u banci po izboru
- presliku osobne iskaznice učenika

- dokaz o uplati članarine za školsku godinu

Učenici mlađi od 18 godina učlanjuju se uz pisanu suglasnost roditelja uz koju se prilaže preslika osobne iskaznice roditelja.

Popunjeni obrasci mogu se dostaviti:
- osobno
- na e-mail: ured@ss-graditeljsko-geodetska-os.skole.hr